DUYURULAR

21.10.2018
JCR EURASIA YAPTIĞI DEĞERLENDİRME SONUCU UZUN VADELİ ULUSAL NOTUMUZU 'A (TRK)', KISA VADELİ ULUSAL NOTUMUZU 'A-1 (TRK)' OLARAK BELİRLEMİŞTİR.

JCR EURASIA RATING’den  Güriş Holding A.Ş. ve İştirakleri’ne  "A" Derecelendirme Notu: 

Dünyanın güvenilir ve sayılı Derecelendirme Kuruluşlarından olan JCR Eurasia Rating (“JCR-ER”), Güriş Holding A.Ş. ve İştirakleri’ni (“Güriş”), ulusal ve uluslararası düzeyde yatırım yapılabilir kategorisinde değerlendirerek, Uzun Vadeli Ulusal Notu ‘nu ‘A(Trk)’ ve ‘Stabil’ görünüm, Kısa Vadeli Ulusal Notu ’nu ‘A-1 (Trk)’ olarak ve ‘Stabil’ not görünümü ile belirlemiştir. 

JCR-ER tarafından bugün yayınlanan basın açıklamasında; Grup Şirketlerinin kurumsallaşma düzeyi ile Grubun faaliyetlerinin geniş bir coğrafyaya ve farklı sektörlere yayılmış olmasının risk konsantrasyonu üzerindeki azaltıcı etkisi dikkate alınarak, Uzun Vadeli Ulusal Notunun ‘A(Trk)’ seviyesinde ve görünümün “Stabil” olarak belirlenmesinde etkin rol oynadığı vurgulanmıştır. 

Böylelikle, yer aldığı Sektörlerde Lider konumundaki, Yarım Yüzyılı Aşan Geçmişiyle Kalite ve Güvenin Taahhüdü olan Güriş’in “A” kalitesi bir kez daha tescillenmiştir.

 

 

« Geri


HIZLI ERİŞİM
PROJELERİMİZ
BİZE ULAŞIN

Ankara Caddesi No: 222 Karaoğlan Mahallesi GÖLBAŞI 06830 ANKARA

Questions : Bize Ulaşın

Google Map   |   İletişim Formu

BİZE ULAŞIN

GÜRİŞ İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK A.Ş.
ANKARA CADDESİ NO: 222
KARAOĞLAN MAHALLESİ
GÖLBAŞI 06830
ANKARA
TÜRKİYE

 
© 2015 GÜRİŞ. Her hakkı saklıdır